برخورد كاميون با اتوبوس 4 مجروح برجاي گذاشت

    
تعداد بازدید: 154
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :

رئيس پليس راه شمالي استان فارس گفت: بر اثر برخورد يك كاميون با يك دستگاه اتوبوس در محور "كازرون" به سمت "شيراز"، 4 نفر مجروح شدند .  به نقل از سایت پلیس فارس، سرهنگ عبدالهاشم دهقاني بيان كرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور "كازرون" به سمت "شيراز"، بلافاصله مأموران در محل حاضر شدند . 

وي افزود: مأموران در بررسي هاي اوليه مشاهده كردند یک اتوبوس با 7 سرنشين با یک دستگاه كاميون برخورد كه در نتيجه راننده كاميون و 3 نفر از سرنشيان اتوبوس مجروح و راهي بيمارستان شدند . 

دهقانی با بيان اينكه كارشناسان علت وقوع اين حادثه رانندگي را انحراف به چپ از سوي راننده كاميون اعلام كرده اند، به رانندگان توصیه كرد از عجله و شتاب بی مورد در حین رانندگی پرهیز کرده و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند تا شاهد چنین حوادث دلخراش نباشیم . 

له شدن راننده پرايد زير چرخ هاي كاميون

رئيس پليس راه جنوب استان فارس گفت: بر اثر برخورد شديد يك پرايد با يك دستگاه كاميون در محور"دارالميزان" به سمت "شيراز"، يك نفر فوت شد . 

سرهنگ حمدالله هوشمندي بيان كرد: در پي اعلام وقوع يك فقره تصادف رانندگي در محور "دارالميزان" به سمت "شيراز"، بلافاصله ماموران به همراه ديگر نيروهاي امدادي براي بررسي حادثه به محل اعزام شدند . 

وي ادامه داد: مأموران مشاهده كردند يك پرايد با يك دستگاه كاميون در محور مذكور برخورد كرده است و راننده پرايد زير چرخ هاي كاميون پرس و له شده است .  

هوشمندی خاطر نشان كرد: كارشناسان پليس راه در صحنه حاضر و علت اين تصادف را تجاوز به چپ از سوي راننده كاميون اعلام كردند .

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نماینده شیراز: هجوم ...

علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی ...

هجوم فارغ التحصیلان ...

«افسانه آنلاین» از مشکلات شغل آرایشگرا ...

محمد علی گرایی برنده ...

کشتی گیر شرکت کننده از استان فارس در رقابت های کشت ...

شهرداری نمی‌تواند با ...

آرش فرج زاده عصر  امروز در صحن علني شوراي شهر ...

نظرات