مردم از وجود علامت استاندارد روی جعبه پیتزا مطمئن شوند

    
تعداد بازدید: 334
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
نویسنده خبر :
هشدار استاندارد فارسمردم از وجود علامت استاندارد روی جعبه پیتزا مطمئن شوندجعبه‌های پیتزا چنانچه بدون علامت استاندارد باشند برای مصرف کننده خطرناک است.

هشدار استاندارد فارس به مصرف کنندگان پیتزا
مدیرکل استاندارد فارس گفت: جعبه‌های پیتزا مشمول مقررات استاندارد اجباری است و باید با علامت استاندارد تولید و توزیع شود.

به گزارش افسانه آنلاین، رهنما افزود: جعبه‌هایی که علامت استاندارد دارد یعنی بر اعمال، آزمون‌های میکروبی و فیزیکی آن ها از سوی استاندارد نظارت شده است و هیچ خطری برای مصرف کننده ندارد.
وی با بیان اینکه هیچ فاکتوری به اندازه دقت مصرف کنندگان در این مسئله کارساز نیست، اظهارداشت: بهترین ناظر، مصرف کنندگان هستند و آن‌ها هستند که باید دقت کنند پیتزا را در چه نوع جعبه‌ای از فروشنده تحویل می گیرند، چون به هر حال پیتزا حرارت دارد و در صورت آلوده بودن جعبه میکروب و باکتری‌ها به راحتی انتقال می‌یابند.
رهنما با اشاره به علامت‌های استاندارد حک شده بر جعبه‌های پیتزا تاکید کرد: یکی از این علامت‌ها هنگام تولید مقوا در کارخانه بر آن زده می شود و علامت استاندارد بعدی هنگام برش در فضای خارج از جعبه‌ها حک می شود که مصرف کننده می بایست به این علامت‌ها توجه کند.
مدیر کل استاندارد فارس با بیان اینکه مهمترین عامل بازدارندگی در این مسائل عدم خرید کالا توسط مشتریان است، تصریح کرد: مردم در صورت مشاهده تخلف این چنینی می توانند با شماره تلفن گویای ۳۶۲۹۰۹۰۶ اداره کل استاندارد فارس تماس بگیرند تا با متخلفان برخورد قانونی شود.

برچسب ها :
 
از   0   رای
0

گزارش تصویری این خبر

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

تفاهمنامه همكاري ميا ...

در راستای افزایش خدمت رسانی به شهروندانتفاهمنامه ه ...

مسیر خوشبختی از میان ...

گزارش «افسانه» از کار کودکان در محلات ...

تخریب سنگ هفتاد تنی ...

سنگ خطرناک دروازه قرآن که پیش از این موجب نگرانی ش ...

مصرف تابستانه آب زیر ...

گزارش «افسانه آنلاین» از تفاوت مدیریت ...

نخستین پیروزی تیم فو ...

تیم فوتبال بانوان زاگرس شیراز که در نیم فصل نخست ب ...

ادامه بارش‌های پراکن ...

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش‌بینی‌ها ...

نظرات